İnsagram Gerçek Takipçi

İnsagram Gerçek Takipçi

Instagram hesabınızı büyüterek gerçek bir kitleye ulaşmak isteyebilirsiniz. Hesabınızın gelişmesi ile kendinize bir kazanç kapısı edinebilirsiniz. Bu amacı gerçekleştirmek için, real takipçi edinmeniz gerekmektedir.

Diğer takipçi kasma yöntemlerinden uzak durmalısınız. Bu yöntemler sizi belli bir yere kadar idare eder ama real takipçilerinizin olması hesabınız için daimi olacaktır. Hesabınıza gelecek olan gerçek beğeni ve yorumlar süreklilik kazanacaktır.

Instagram’da Real Takipçi Kazanma Yolları

  • Gerçek takipçiler kazanmanızı için planlı bir şekilde hesabınızı yönetmeniz gerekmektedir. İstikrarlı ve düzenli olarak paylaşım yapmanız, takipçi kazanmanız da oldukça fazla işe yarayacaktır.
  • Hesabınızda paylaşacağınız içerikler için bir içerik takvimi oluşturmasınız. Bu sayede her gün ne paylaşacağım diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Hem içeriklerinizi planlayarak, sürekli aynı konularda paylaşım yapmamış olursunuz.
  •  Akışınızda paylaşacağınız görseller ve videoların görüntü kalitesine dikkat etmelisiniz. Çünkü Instagram kullanıcıları bu konuya dikkat etmektedir. Bu tarz paylaşımlarınızın olması hesabınıza değer verdiğiniz anlamına gelecektir. Kaliteli paylaşımlarla takipçileriniz ile olan etkileşiminiz artacaktır.
  • Paylaşımlarınızda kullanacağınız farklı filtre ve efektler ile hesabınızın daha fazla kitlenin dikkatlerini üzerine çekmesini başarabilirsiniz.
  • Paylaşımlarınızı yaparken mutlaka hashtag stratejisi yapmalısınız. Kendiniz özel olarak oluşturduğunuz hashtag ekleyebileceğiniz gibi, popüler olan hashtag’lere de bakmalısınız. Gönderinize otuz adet hashtag ekleyebilirsiniz.

Instagram Real Takipçi Satın Alma

Instagram’da popüler olmak veya fenomen hesaplar arasında yer bulmak  çok fazla emek ve zaman alacaktır. Sizde adınızın anılmasını ve hesabınızın gelişmesini istiyorsanız, bazı kriterlere sahip olmalısınız. Instagram’da Real takipçi satın alma işlemi burada işinize yarayarak, kısa sürede hesabınızın gelişmesini sağlayacaktır. Instagram’da Real takipçi sayınızın artması ile

  • Profiliniz bir çok kullanıcının dikkatinin çekecektir.
  • Yükselen takipçi sayılarınızla hesabınızın etkileşimi artacaktır.
  • Etkileşim oranlarınızın artması sayesinde daha popüler bir hesap olacaksınızdır.