Hakkımızda

Türkiye’nin en kaliteli Sosyal medya hizmet platformu ile istediğiniz popülerliği kazanmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarından en etkilisi olan Instagram ile geleceğinizi planlıyor ve güzel bir gelecek hazırlıyoruz. Instagram takipçi, beğeni, izlenme, yorum, canlı yayın hizmetleri ile Instagram hesabınızı istediğiniz profile çıkarıyoruz. Bunların yanı sıra İnstagram hesaplarınızda da dilediğiniz etkiye sahip olacağınız bir ortam oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Hesabı Çalışmalarımız

Instagram da ilk olarak mevcut kitleniz için analiz çalışması yapıyoruz. Bu işlemin sonrasında sizi yönlendirmek için yeni kitlelere ulaşarak sayfanızda gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Bu aşamada işimizi garantiye almak adına istatiksel olarak net çalışmalar yapıyor ve düzenlemeler gerçekleştiriyoruz. Gerekli veri toplama ve araştırma yapma aşamasından sonra ise elimizdeki dokümanları sizinle paylaşıyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak en sağlıklı kararın alınmasını sağlıyoruz.

Markalaşma Yolunda En Doğru Adım

Instagram hesabınız bir işletme olarak görüldüğünde bu işletmenin doğru pazarlanması oldukça önemlidir. Bu pazarlamada hedef kitle ihtiyacı ise mutlaka bulunmaktadır. Bu aşamada biz hedef kitleniz için en doğru şekilde yönlendirme gerçekleştiriyoruz.

Yüksek dönüşüm potansiyelinizi ortaya çıkarıyoruz ve profilinizi herkese hitap edecek hale getiriyoruz. Bu aşamada sizin için herkes potansiyel müşteriye dönüşüyor. Bu işlemleri alanında uzman ekiplerimiz ile en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

Instagram ve diğer hesaplarınız adına tüm geleceğin hesaplamasını gerçekleştiriyoruz. Gerekli hesaplamaları yaptıktan sonra ise sizin için nokta atışı işlemler gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya günümüzde en etkili reklam ve iletişim araçlarından birisidir. Bu aşamada platformun doğru kullanımı istediğiniz kitlenin fazlasını getirecektir.

Fakat iyi bir analiz ve reklam çalışması olmadan bu durumun gerçekleşmesi bir hayli zor olmaktadır. Bu aşamada sizinle sağlıklı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çalışma şeklini ortaya çıkarıyoruz.

İşlem Basamaklarımızın Hepsi

Basit bir takipçi ya da beğeni kazandırma hizmeti vermeyen markamız sizin için işin mutfağında ayrıntılı bir çalışma yapmaktadır. Bu aşamada ilk olarak hesap analizi yapılarak hesabınızda bulunan gönderiler, beğeniler ve takipçiler ayrıntılı olarak incelenmektedir. Bu aşamada sizin için gerekli olan hedef kitle profili oluşturulmaktadır. Hedef kitleniz en iyi şekilde analiz edilerek size dönüşümü sağlanmaktadır.

Karar aşamasında toplanan tüm veriler toplanarak sizin için en uygun kitlenin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Ekstra beğeniler, izleyiciler ya da aboneler ile istediğiniz hesap kitlesinin hesabında bulunması sağlanmaktadır. Bu aşamada sizden de gerekli bilgi ve destekler alınmaktadır. Ayrıca bu bilgiler ışığında sizin onayınız ile kararlar verilmektedir. Böylece kurumsal anlamda ve bireysel anlamda en sağlıklı çalışma şekli oluşmaktadır.

Sonuç olarak yapılan tüm çalışmalardan sonra gerekli takipçi ve beğeniler hesabınızın potansiyelini oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra sürekli takipler gerçekleşerek istediğiniz noktaya gelip gelmediğini kontrol edilmektedir. Kısa sürede tamamlanan tüm işlemlerin sürekliliği ise garantili şekilde sunulmaktadır. Gerçek beğeniler ve gerçek takipçiler ile hesabınızın güvenilirliği ta anlamıyla oluşmaktadır.

Sana Özel İndirim!

Ekim Ayı Boyunca

Instagram Paketlerinde %20 İndirim Var!

İndirimleri Kaçırmamak İçin Her Gün KalkanMedya.com Sitemizi

Takip Edin!

 

SON GÜN!5 Gün 22 Saat 57 Dakika
Instagram
1000 Bot Takipçi
  • Anlık İşlem Ayrıcalığı Ekstra +500 Takipçi Hediye
  • Bot Yabancı Takipçiler Düşüş Olabilir.
  • Doğal Artan Gönderim Hızı
  • Başkalarını Takip Etmezsiniz
  • 10 Dakikada Tamamlanır Şifreniz Gerekmiyor
  • 3D Güvenli Ödeme
1510.00₺
SATIN AL
3 Dakika Önce